УКРАЇНА

Уряд призначив екс-главу DARPA членом Наглядової ради «Укроборонпрому»

31 січня, 2018 14:52
УКРАЇНА/Уряд призначив екс-главу DARPA членом Наглядової ради «Укроборонпрому»
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України призначив членом Наглядової ради держконцерну «Укроборонпром» закордонного радника, екс-главу Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA, 2001-2009) Ентоні Тетера.

Кабінет міністрів України призначив членом Наглядової ради держконцерну «Укроборонпром» закордонного радника, екс-главу Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA, 2001-2009) Ентоні Тетера.

Проект відповідного розпорядження Кабінету міністрів схвалили на засіданні уряду 31 січня.

Тетера призначений за квотою уряду. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що його призначеня спрямоване на забезпечення, в першу чергу, підвищення прозорості роботи «Укроборонпрому».

Раніше до складу Наглядової ради увійшов ректор Національного технічного університету України (НТУУ) «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський, який вже обраний головою Наглядової ради.

«Думаю, що це новий етап в роботі «Укроборонпрому» в частині прозорості», — сказав прем'єр.

Тетер був призначений закордонним радником «Укроборонпрому» у серпні 2016 року. На цій посаді він консультує держконцерн з питань розвитку ОПК України і просування української оборонної продукції на зовнішні ринки.

До складу створеного в 2010 році указом президента «Укроборонпрому» на сьогодні входять понад 130 підприємств українського ОПК.

Доскладу Наглядової ради «Укроборонпрому» входять також екс-Головнокомандувач ВПС ЗСУ Ярослав Скалько і глава Держслужби Фінансового моніторингу України Ігор Черкаський. Зараз у складі ради залишається вільною ще одна вакансія за квотою уряду.

31 січня уряд запропонував Порошенку звільнити гендиректора «Укроборонпрому» Романа Романова. Раніше Гройсман заявив, що ініціює звільнення керівника Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. Зі свого боку, глава «Укроборонпрому» Роман Романов заявив, що концерн не має відношення до заборгованості по зарплатні на суднобудівних заводах, через яку Гройсман хоче його звільнити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ розслідує корупцію в Укроборонпромі — Foreign Policy

Більше про:
# Укроборонпром
Пов`язані новини