ENRU

Уряд виділив 100 млн грн на безпеку складів Збройних сил

Кабінет міністрів України виділив 100 млн грн на підвищення рівня захищеності об'єктів зберігання боєприпасів Збройних сил України.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду, передає кореспондентка Громадського. 

Ці кошти виділені за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Міністерству оборони України доручено до 31 грудня подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів.

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.  Вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

За попередніми даними, унаслідок вибухів поранено двоє людей. У місцевій ОДА повідомили, що від вибухів боєприпасів у селах  пошкоджені близько 2000 будинків. Піротехніки виявили 998 вибухонебезпечних предметів.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Муженка та заявив, що він має понести відповідальність за вибухи в Калинівці.  Муженко відповів, що звинуватити ЗСУ в ситуації, що склалася в Калинівці «не вдасться». Також він упевнений, що вибухи мають ознаки цілеспрямованих диверсій

ЧИТАЙТЕ: Чим небезпечні боєприпаси в Калинівці.  

10 жовтня рух повітряного транспорту над Калинівкою відновили. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram