ENRU

Уряд збільшив статутний капітал Фонду енергоефективності в 16 разів

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу Фонду енергоефективності до 1,6 мільярдів гривень.

Про це йдеться у повідомлення прес-служби Кабміну.

«Ці кошти були закладені у Держбюджеті на 2018 рік. Це дозволить запустити повноцінну роботу фонду, а також впровадження його програм з енергоефективності у житловому секторі», — прокоментував рішення міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що за допомогою фонду уряд планує провести термоізоляцію житлових будинків в Україні. Зокрема, для цієї мети уже уклали договори про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та донорами.

На початку липня 2018 року у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні теплову біоелектростанцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перетворити багатоповерхівку на енергоефективний будинок

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Нагадаємо, що у 2018 році на програму «теплих» кредитів уряд виділив 400 мільйонів гривень, з яких 190 мільйонів — для ОСББ.