Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу Фонду енергоефективності до 1,6 мільярдів гривень.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу Фонду енергоефективності до 1,6 мільярдів гривень.

Про це йдеться у повідомлення прес-служби Кабміну.

«Ці кошти були закладені у Держбюджеті на 2018 рік. Це дозволить запустити повноцінну роботу фонду, а також впровадження його програм з енергоефективності у житловому секторі», — прокоментував рішення міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що за допомогою фонду уряд планує провести термоізоляцію житлових будинків в Україні. Зокрема, для цієї мети уже уклали договори про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та донорами.

На початку липня 2018 року у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні теплову біоелектростанцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перетворити багатоповерхівку на енергоефективний будинок

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Нагадаємо, що у 2018 році на програму «теплих» кредитів уряд виділив 400 мільйонів гривень, з яких 190 мільйонів — для ОСББ.

Поділитись: