УКРАЇНА

Уряд звільнив директора Електронмашу через незаконне привласнення майна

27 березня, 2018 12:51
УКРАЇНА/Уряд звільнив директора Електронмашу через незаконне привласнення майна
Зберегти
Вигляд
Міністерство економічного розвитку та торгівлі звільнило директора державного Електронамашу Віктора Мову за зловживання службовим становищем та привласнення державного майна.

Міністерство економічного розвитку та торгівлі звільнило директора державного Електронамашу Віктора Мову за зловживання службовим становищем та привласнення державного майна.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Зазначається, що інформацію про зловживання Мови міністерству надала СБУ. За її інформацією, директор Електронмашу з 2000 року незаконно привласнив державного майна на суму понад 60 мільйонів гривень, а також незаконно приватизував виробничі приміщення площею 88384,4 м кв. та оздоровчий табір на користь свого родича.

Крім цього, Віктор Мова у 2015-2016 роках придбав за кошти державного підприємства товари для власних потреб на суму 31,23 млрд грн.

Починаючи з 2016 року в МЕРТ неодноразово звертались до керівника Електронмашу за поясненнями ряду сумнівних операцій цього державного підприємства, проте безрезультатно.

«З 26 березня 2018 року на підприємстві призначено тимчасового в.о. директора, якому доручено зібрати детальну інформацію про діяльність ДП Електронмаш за період з 2000 року та передати її до Мінекономрозвитку та правоохоронних органів для належної правової оцінки та вжиття заходів реагування», — зазначає прес-служба міністерства.

Державне підприємство Електронмаш спеціалізується на постачанні комплектуючих, готової техніки та електронної продукції, зокрема, тролейбусів, трамваїв, вагонів метрополітену та пасажирських вагонів залізниці.

Раніше повідомлялось, що в Україні іноземні керівники державних підприємств або члени наглядових рад вийдуть з їхнього складу через обов'язок подання електронних декларацій.

В уряді затвердили нову процедуру відбору керівників державних підприємств.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Кумівські» компанії та інклюзивна освіта в Україні

Пов`язані новини