Кабінет міністрів України уклав договір про співпрацю з платіжною системою Visa, в межах якого планується створити мережу консалтинг-зон у кожному регіоні України.

Відповідний меморандум уклав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зі старшим віцепрезидентом Visa у країнах СНД та Південно-Східної Європи Вірою Платоновою, передає прес-служба уряду.

«VISA підтримуватиме реалізацію даного проєкту та спрямує зусилля на розробку інформаційно-освітніх матеріалів для малого та середнього бізнесу з цифрової грамотності, використання сучасних технологій для прийому платежів (технологія Tap to Phone, що перетворює звичайний смартфон на мобільний POS-термінал, та QR коди)», — повідомляють у Кабміні.

Крім цього платіжна система допоможе уряду запровадити можливості онлайн-оплати за адміністративні та інші послуги через мобільний додаток.

Раніше у Мінцифри повідомляли, що планують у 2020 році запустити платформу для консультування бізнесу.

Напередодні Федоров заявив, що у бюджеті на 2020 рік не передбачили видатків на запровадження проєкту «держава у смартфоні».

Раніше в уряді анонсували запуск електронного студентського квитка та водійських посвідчень. Допомогти з цим проєктом державі має ПриватБанк.

Поділитись: