Уряд Німеччини оголосив про намір продовжити заходи із соціального дистанціювання, які країна ввела для боротьби з пандемією коронавірусу, до 29 червня.

Як повідомляє DW, йдеться про необхідність стеження за гігієною (обов’язкове носіння маски, обробка рук дезінфектором), а також обмеження зібрань до 10 людей (або членів двох домогосподарств) у громадських місцях.

Загалом же німецький уряд радить «мінімізувати кількість людей, із якими ви маєте контакт» і зустрічатися у відкритих місцях, аби ризик можливого інфікування коронавірусом був якнайменший.

Рішення продовжити заходи із соціального дистанціювання уряд Німеччини ухвалив після обговорення з керівниками 16 федеральних земель. Деякі з них, нагадує DW, раніше говорили про послаблення карантину раніше від запланованих федеральним урядом дат.

Німеччина за кількістю людей, які хворіли чи хворіють коронавірусною хворобою, перебуває в першій десятці у світі: їх там усього за час пандемії понад 180 тисяч. Водночас одужали від COVID-19 понад 161 тисяча людей, а померли — понад 8400.

Станом на ранок 26 травня у світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 590 тисяч 358 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 366 тисяч 574 людини одужали та 347 907 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 875 тисяч 877 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: