Міністерство інфраструктури планує оскаржити рішення Шостого апеляційного суду Києва, яким призупинили передачу порту «Херсон» у концесію переможцю відповідного конкурсу.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

«Ухвалу винесено без належної оцінки аргументів міністерства. Міністерство інфраструктури України не погоджується з вищевказаним рішенням суду та здійснює заходи, направлені на оскарження даного рішення в судовому порядку», — заявили у Мінінфраструктури.

Там зазначають, що «Спеціальна компанія морський порт Херсон» оскаржує рішення Мінінфраструктури, яким її виключили з цього конкурсу. Підставою для виключення називають відсутність у компанії достатнього обсягу активів на рахунках.

«Конкурсна комісія не отримала підтвердження наявності у компанії ТОВ "Спеціальна компанія морський порт Херсон" ліквідних активів (грошей на банківських рахунках або цінних паперів) у розмірі, еквівалентному 8 мільйонів доларів США», — пояснили у Мінінфраструктури.

4 лютого стало відомо, що концесію порту «Херсон» призупинили рішенням суду.

Концесія — це форма державно-приватного партнерства, що передбачає передачу об'єктів державної власності (таких як дороги, аеропорти, підприємства тощо) у тимчасове користування приватним підприємствам.

12 вересня в Україні офіційного оголосили конкурси на концесію перших двох морських портів — «Ольвія» та «Херсон».

Поділитись: