На спеціальній урядовій нараді вирішили не давати доручення державному Нафтогазу продавати газ Луганській ТЕС олігарха Ріната Ахметова за регульованою ціною. Раніше Кабмін хотів встановити таку ціну вдвічі нижчою за ринкову.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Так, на засіданні уряду 14 серпня запропонували зобов’язати Нафтогаз продавати Луганській ТЕС газ за вдвічі нижчою за ринкову ціною, аби зменшити її збиток від виробництва електрики з газу.

Однак після цього засідання прем’єр Володимир Гройсман ініціював ще одну нараду, цього разу «спеціальну», на якій обговорювалася ця ситуація.

«Під час наради прийнято рішення про забезпечення суб’єктів генерації енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни», — йдеться у повідомленні.

Також держпідприємству Укренерго доручили прискорити реалізацію проєкту будівництва альтернативної лінії енергозабезпечення на Луганщині.

Нагадаємо, 29 липня Луганська ТЕС перейшла на використання газу замість вугілля при виробництві електроенергії. Причиною цього стало блокування постачання антрациту на ТЕС з території Росії.

Проблеми з постачанням вугілля на Луганську ТЕС востаннє виникали наприкінці 2018 року. Так, 6 листопада Луганська ТЕС повідомила про перехід на використання газу через блокування Росією постачання вугілля. Від роботи станції залежить постачання електроенергії на півночі Луганської області.

Поділитись: