Міністерство енергетики та захисту довкілля здійснить ревізію рішень Міненерго, а також перегляне енергетичну стратегію України.

Про це повідомив міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель під час брифінгу 2 вересня.

«Буде ревізія всіх рішень попередніх двох міністерств (Міненерго та Мінекології — ред.). Буде окрема розмова по вугільній генерації», — повідомив Оржель.

Він зазначив, що його відомство проведе ревізію низки спірних енергетичних проєктів, зокрема вітроелектростанції, яку хочуть збудувати на Боржавському гірському місиві у Закарпатській області.

Крім цього, Оржель повідомив, що новий уряд планує переглянути енергетичну стратегію України, у зв’язку з падінням цін на газ на світових ринках.

«Енергетична стратегія точно буде переглянута. Тому що у нас є стратегія, яка не виконується. Питання по розвитку видобутку — це для нас пріоритет», — зазначив Оржель, додавши, що Україна не використовує той потенціал з видобутку газу.

Також Оржель пояснив логіку об'єднання міністерств екології та енергетики в одне відомство. Так, за його словами, це сприятиме перегляду підходів до енергетичної та екологічної політики та дозволить усунути конфлікт між політиками міністерств.

Поділитись: