Життя

Уряд підвищив зарплати викладачам на 20%

Інтерфакс-Україна
Життя/Уряд підвищив зарплати викладачам на 20%
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити розмір оплати праці науково-педагогічним працівникам на 20%.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 18 грудня.

Зазначається, що зарплати вчителів зростуть уже з 1 січня 2019 року.

Рішення підвищити розмір окладів педагогів напрацювали у Міністерстві освіті, яке і внесло його на розгляд уряду.

Водночас зазначимо, що у жовтні в Міністерстві економічного розвитку повідомляли, що заклали у бюджет на 2019 рік підвищення зарплат вчителів на 8% з початку 2019 року.

«Уряд передбачив 166,5 млрд грн на фінансування пенсійного фонду та 242 млрд грн на розвиток освіти, з них модернізацію початкової школи 1 млрд грн», — зазначив тоді міністр економіки Степан Кубів.

Раніше очільниці Міносвіти Лілія Гриневич заявляла, що заробітні плати вчителів у 2019 році зростуть на 9%, проте назвала таке підвищення «недостатнім».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Раніше на урядовій нараді у Вінниці міністерка пояснила, що входить до нового освітнього простору: столи та парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека та стіл, стілець, комп'ютер, шафи для вчителя.

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Пов`язані новини