Економіка / Бізнес

Уряд планує залучити китайську компанію до будівництва нового аеропорту неподалік Дніпра

Мінінфраструктури
Економіка/Бізнес/Уряд планує залучити китайську компанію до будівництва нового аеропорту неподалік Дніпра
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з китайською компанією China Airport Construction Group Corporation, яку планують долучити до будівництва нового аеропорту неподалік Дніпра.

«Наступного року ми розпочинаємо будівництво нового летовища між Дніпром і Запоріжжям. Це буде новий сучасний проект. І допомога світових компаній нам вкрай важлива. Тож, ми вітаємо співпрацю зі світовим бізнесом, який разом з нами працюватиме над проектами в авіаційній галузі та над модернізацією регіональних аеропортів», — прокоментував підписання меморандуму міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Водночас, зазначається, що підписання меморандуму визначає співпрацю у сфері обміну інформацією, проведенні заходів, а також визначає наміри сторін спільно започатковувати проекти в авіаційній галузі.

Нагадаємо, що у бюджеті на 2019 рік передбачено 200 мільйонів гривень на будівництво міжнародного аеропорту «Придніпров’я», який буде розташований між Дніпром та Запоріжжям.

Раніше повідомлялось, що будівництво аеропорту у Дніпрі було однією з вимог президента України Петра Порошенка щодо бюджету на 2019 рік.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявляв, що не підпише закон про бюджет на 2019 рік, якщо там не врахують його вимог.

Пов`язані новини