Уряд призначив шістьох заступників міністра внутрішніх справ: першим заступником став Сергій Яровий, заступниками — Антон Геращенко, Тетяна Ковальчук, Сергій Гончаров, Катерина Павліченко, та Олександр Гогілашвілі.

Про це йдеться у повідомленні МВС.

Очікується, що колишній депутат Антон Геращенко буде займатися координацією законодавчого забезпечення діяльності Міністерства, взаємодії з Верховною Радою та парламентськими комітетами, Громадською радою при МВС, та налагодженням діалогу з громадськістю і медіа.

Сергій Яровий забезпечуватиме формування та реалізацію Міністерством державної політики у сфері публічної безпеки і порядку.

Тетяна Ковальчук забезпечуватиме формування державної політики щодо міжнародного співробітництва з органами Європейського Союзу, НАТО, іншими міжнародними організаціями.

Сергій Гончаров координуватиме питання щодо забезпечення належного функціонування Єдиної інформаційної системи МВС, побудови і запровадження Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту, діяльності з питань цифрової трансформації та розвитку, удосконалення процедур і підходів у наданні адміністративних та інших послуг.

Катерина Павліченко координуватиме питання щодо моніторингу за дотриманням прав і свобод людини і громадянина в діяльності органів системи МВС, дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії насильству в сім’ї, взаємодії з органами державної влади, міжнародними та національними неурядовими організаціями в цих напрямках.

Олександр Гогілашвілі координуватиме питання щодо формування та реалізації в межах компетенції МВС державної політики з офіційного обігу наркотиків, правоохоронних заходів протидії наркозлочинності, реабілітації наркозалежних, взаємодії Міністерства з різними релігійними і конфесійними групами в Україні, комунікації з міжнародними організаціями по боротьбі з наркоманією та реабілітацією наркозалежних.

Також Уряд призначив новим головою Національної поліції Ігоря Клименка, який досі обіймав посаду заступника голови Нацполіції.

 Нагадаємо, 24 вересня Сергій Князєв, який очолював поліцію України з 2017 року, оголосив про свою відставку.

Поділитись: