Кабінет міністрів України погодив зміни до бюджету на 2019 рік, яким пропонує виділити 1 мільярд гривень додатково на фінансування виплати зарплат шахтарям. Ці зміни ще має затвердити Верховна Рада.

Відповідне рішення уряд ухвалив 12 жовтня, передає прес-служба.

«12 жовтня, на своєму засіданні Кабінет міністрів України схвалив зміни до Державного бюджету на 2019 рік, якими виділив 1 млрд гривень на виплату заробітної плати шахтарям. Схвалені урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради з проханням якомога швидше їх розглянути і підтримати», — йдеться у повідомленні уряду.

Водночас, там не уточнюють, за рахунок чого хочуть профінансувати виплату зарплат шахтарям. Іншими словами, які видатки там пропонують скоротити для того, аби виділити кошти на зарплати.

Зазначимо, що 9 жовтня в уряді повідомили, що напрацьовують зміни до бюджету, аби виділити на зарплати шахтарям додаткові кошти. За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, держава не може постійно дотувати неефективні шахти і вже у 2020 році в уряді планують комплексно вирішити питання заборгованості шахтарям.

Раніше Кабінет міністрів України погодив законопроєкт про виділення 1 мільярда гривень дотацій державним шахтам.

Також повідомлялось, що заборгованість із заробітної плати шахтарів може невдовзі перевищити 1 мільярд гривень.

Поділитись: