Серед пріоритетів у нового Міністерства енергетики та захисту довкілля України — енергоефективність та запровадження економічно обґрунтованих тарифів для населення.

Про це на прес-конференції заявив міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель.

«Ми знаємо, що у нас є такий ефект, як енергетична бідність. Якщо ми і далі будемо збільшувати навантаження на платіжках, то ми просто не зможемо вирвати людей з цього кола бідності. Людина не в стані заплатити гроші, як зараз від неї вимагаються, а не споживати не може. Ми знаходимося у зоні субсидій та допомоги», — повідомив Оржель

Він додав, що новий уряд докладатиме всіх зусиль для того, щоб забезпечити економічне зростання та зростання платоспроможності населення, для того, аби громадяни могли дозволити платити за економічно обґрунтованими тарифами.

Також міністр додав, що саме енергоефективність має стати «драйвером зростання економіки».

Також Оржель повідомив, що його відомство проведе ревізію всіх рішень Міністерства енергетики та Міністерства екології, а також перегляне енергетичну стратегію України, оскільки «вона не виконується».

Крім цього Оржель пояснив логіку об'єднання міністерств екології та енергетики в одне відомство. Так, за його словами, це сприятиме перегляду підходів до енергетичної та екологічної політики та дозволить усунути конфлікт між політиками міністерств.

Поділитись: