Кабінет міністрів України виділив 3,5 млрд грн на ремонт і завершення будівництва опорних та великих шкіл в Україні, а також закупівлю обладнання та оновлення їхніх інтер'єрів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«На фінансування проєктів можуть претендувати будь-які опорні школи та інші школи, у яких навчається не менше 350 учнів», — написав прем'єр.

Гроші виділили у рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів». Гончарук також зазначив, що фінансувати школи уряд буде разом з місцевою владою:

  • фінансування шкіл у Києві, містах обласного значення, ОТГ з адміністративним центром — 70% бюджетних коштів та 30% із місцевого бюджету; 
  • фінансування в ОТГ та районах — 90% бюджетних коштів і 10% місцевих; 
  • фінансування в селах/селищах зі статусом гірських та населені пункти на лінії зіткнення — 95% з бюджету, решту — місцева влада.

Роботи у школах обіцяють завершити до 31 грудня 2020 року.

Раніше в уряді повідомляли, що до кінця 2020 року усі сільські школи в Україні мають позбавитися туалетів на вулиці та організувати теплі вбиральні всередині приміщення.

Також в Кабміні анонсували початок будівництва об'єктів соціальної та освітньої сфери. Зокрема, з 1 березня планують почати будувати 100 нових шкіл, 100 дитячих садків та 100 нових стадіонів.

Поділитись: