У Міністерстві інфраструктури повідомили, що працюють над створенням цифрового логістичного інкубатора для розвитку інновацій у діяльності морських портів України.

«Міністерство активно здійснює реформування сектору транспортної інфраструктури, зокрема у сфері цифровізації та інновацій, підвищення прозорості, відкритості даних та покращення логістичних послуг. Всі ці пріоритети будуть задіяні у новому проекті цифрового логістичного інкубатора, який реалізовуватиметься за підтримки Адміністрації морських портів України», — повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з представниками європейських донорських організацій.

Зазначається, що в рамках даного інкубатору планують розвивати застосовувати провідні інформаційні технології у секторі портів. За задумом міністерства, це допоможе покращити взаємодію портів з компаніями-клієнтами, а також сприяти кращому аналізу даних.

«Сподіваюсь, що наші міжнародні партнери підтримають реалізацію цього проекту на базі Центру Транспортних Інновацій, який має стати платформою для всіх акселераційних та інкубаторських програм в транспортній галузі», — додав Омелян.

Зазначимо, що подібний інкубатор уже створили в Укрзалізниці. До нього відібрали 10 стартапів. Інкубаційна програма для стартапів там триватиме до жовтня 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile