Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ухвалило нові будівельні норми, які рекомендують власникам готелів забезпечувати доступ до інтернету в усіх номерах.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відповідні будівельні норми набудуть чинності 1 жовтня 2019 року. Тоді при будівництві та реконструкції готелів будуть враховувати необхідність забезпечення підключення до інтернету та телебачення.

«Вільний доступ до інтернету в готелях — звичайно, що не новинка, проте, уявіть, досі у чинних будівельних нормах не було жодних вимог щодо влаштування інтернет-мережі та необхідних пристроїв для цього. Ми переглянули такі застарілі норми і у змінах до ДБН передбачили, що в кожному номері має бути доступ до інтернету і телебачення», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За його словами, дана норма є рекомендаційною, тому не зобов'язуватиме забезпечувати доступ до інтернету. «Проте я думаю, що всі свідомі власники готелів будуть це робити обов'язково для зручності і комфортності проживання», — додав Парцхаладзе.

Раніше у Мінрегіоні пропонували зобов’язати готелі облаштовувати 10% своїх номерів для людей з інвалідністю.

Поділитись: