Кабінет міністрів України ухвалив рішення спрямувати 54,6 мільйона гривень на програми підвищення кваліфікації держслужбовців. Загалом, програми з підвищення кваліфікації пройде 26,27 тисячі працівників.

Зазначається, що у програмах з підвищення кваліфікації братимуть участь не лише державні службовці, але й посадові особи, обрані до органів місцевого самоврядування.

Кошти на програму підвищення кваліфікації були закладені у бюджеті. Урядовим рішенням їх спрямують на реалізацію навчальних програм для визначеного переліку державних службовців, який затвердили у Міністерстві економічного розвитку за пропозиціями інших міністерств та відомств. Такі програми проходять в Україні щороку.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2017-2018 років держслужбовці не вказали у своїх деклараціях понад 8,6 мільярда гривень доходів

Раніше в НАЗК повідомляли, що виявили помилки у деклараціях майже всіх кандидатів у президенти. Зокрема, найчастіше кандидати невірно вказували кадастрові номери нерухомості, номери транспортних засобів, а також не вказували, що є бенефіціарами компаній.

Також НАЗК передало до суду 16 адмінпротоколів на проректора КПІ.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції викликало міністра культури Євгена Нищука та виконувача обов'язків Фонду державного майна Віталія Трубарова для надання пояснень.

Поділитись: