Технології

Уряд виділив земельну ділянку для першої вітрової електростанції у Чорнобильській зоні

Уряд
Технології/Уряд виділив земельну ділянку для першої вітрової електростанції у Чорнобильській зоні
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення земельної ділянки у Чорнобильській зоні відчуження для будівництва першої вітроелектростанції.

«Рішення стосується дозволу на розроблення проекту землеустрою на кількох ділянках в Іванківському районі Київської області загальною площею 7 га для розміщення, будівництва, експлуатації будівель і споруд об’єктів вітрової енергетики», — йдеться у повідомленні уряду.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, Чорнобильська зона має високий рівень інвестиційної привабливості.

В уряді зазначили, що за два роки надійшло понад 60 заявок на виділення землі для реалізації проектів відновлювальної енергетики.

«Це як вітчизняні компанії, так і компанії з Данії, США, Китаю, Німеччини, Франції, Японії та Білорусі», — розповіли в уряді.

Як повідомлялося, у Великій Британії вперше обсяг енергії, видобутої з альтернативних джерел, перевершив видобутий з традиційних джерел.

Нагадаємо, що у квітні 2018 року Британія призупинила роботу всіх теплоелектростанцій та протягом 35 годин використовувала лише енергію сонця та вітру.

Напередодні в ООН повідомляли, що для уникнення кліматичної катастрофи світу необхідно інвестувати щонайменше 2,4 трильйона доларів на рік у «зелену» енергетику до 2035 року, а також повністю відмовитися від ТЕС до 2050 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Також зазначалось, що Львів планує повністю перейти на «зелену» енергетику до 2050 року.

Пов`язані новини