Для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають щороку інвестувати 2,4 трильйона доларів до 2035 року та повністю відмовитись від вугільних ТЕС до 2050 року.

Для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають  щороку інвестувати 2,4 трильйона доларів до 2035 року та повністю відмовитись від вугільних ТЕС до 2050 року.

Про це йдеться у кліматичному дослідженні під патронатом ООН, передає Bloomberg.

Як зазначається, негативні наслідки глобального потепління можуть проявитися у вигляді підвищення рівня світового океану, а також призведуть до того, що природні катаклізми, такі як урагани та бурі, стануть набагато більш смертоносними.

«Наразі атмосфера уже на 1 градус Цельсія тепліша, ніж на початку промислової революції, і може зрости до 3 градусів до 2100 року», — йдеться у дослідженні.

За даними дослідників, підвищення температури земної атмосфери на 1,5 градуси може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема підвищення рівня світового океану на декілька метрів та підтоплення значних площ суші. Крім цього, така зміна клімату може стати причиною масового вимирання тварин. При підвищенні температури на 2 градуси ці наслідки подвояться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нобеля з економіки вручили за вплив кліматичних змін на економічний розвиток

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії у світі виробили з альтернативних джерел енергії.

Також нагадаємо, що уряд Норвегії планує інвестувати до 400 мільйонів євро у проекти «зеленої енергії» в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Також зазначалось, що Львів планує повністю перейти на «зелену» енергетику до 2050 року.

13 квітня очільники центральних банків Британії, Франції та Нідерландів та ще 5 країн світу домовились про спільні дії, направлені на боротьбу зі змінами клімату.

Поділитись: