Кабінет міністрів України ухвалив рішення направити 200 мільйонів гривень на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра. Раніше за ці кошти мали почати будувати новий аеропорт між містами Дніпро та Запоріжжя.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 19 червня.

«Хочу сказати для жителів Дніпропетровської області та міста Дніпра, що ми сьогодні ухвалюємо рішення за поданням міністра інфраструктури Володимира Омеляна про направлення 200 мільйонів гривень на початок проектних робіт та будемо докладати всіх зусиль для реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Дніпро», — повідомив Гройсман.

Зазначимо, що будівництво нового аеропорту між Дніпром та Запоріжжям анонсував п'ятий президент України Петро Порошенко. Зокрема, він вніс відповідні зміни під час ухвалення бюджету на 2019 рік. На це будівництво цьогоріч передбачено 200 мільйонів гривень. Робоча назва аеропорту — «Придніпров’я».

17 квітня 2019 року на проектування аеропорту уряд спрямував 200 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялось, що будівництво аеропорту у Дніпрі було однією з вимог колишнього президента України Петра Порошенка щодо бюджету на 2019 рік. Так, Порошенко заявляв, що не підпише закон про бюджет на 2019 рік, якщо там не врахують його вимог.

Поділитись: