На рахунки державних вугільних шахт України надійшли 327 мільйонів гривень, які мають спрямувати на виплату заборгованості із заробітних плат.

Про це повідомляють у Міністерстві енергетики та захисту довкілля.

«Кошти в сумі 327 млн грн надійшли шахтарям. З гірниками розрахувалися за 2019 рік та за лютий 2020 року», — повідомили у Міненерго.

В уряді вважають, що отримана зарплата має допомогти людям «пережити цей період, пройти всі виклики, які стоять зараз перед державою у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу».

Разом з цим, Міненерго обговорило з шахтами можливу мінімізацію їхньої роботи для того, аби не допустити розповсюдження коронавірусу серед їхніх працівників.

«Перед енергетиками стоять складні виклики, ми повинні зберегти здоров’я і життя наших шахтарів, які перебувають у зоні ризику через професійні захворювання. І забезпечити українців енергією та теплом, навіть в умовах карантину», — повідомив заступник міністра енергетики Олексій Рябчин.

На початку березня уряд виплатив 654 мільйони гривень на погашення заборгованості із зарплат шахтарям.

25 лютого президент України Володимир Зеленський доручив уряду у найближчі два місяці погасити усі борги із заробітної плати перед шахтарями.

Поділитись: