Кабінет міністрів України ухвалив рішення поширити податкову пільгу у вигляді звільнення від сплати податку на прибуток на всі підприємства літакобудівельної промисловості, які підпадають під дію закону про розвиток літакобудівної промисловості.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 5 червня, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«У результаті це рішення дозволить більшій кількості українських літакобудівних підприємств отримувати вивільнені кошти, необхідні для реінвестування у розвиток і модернізацію виробництва, створення нових ліній виробництва, здійснення науково-дослідних, конструкторських робіт, освоєння нових ринків збуту продукції», — пояснюють рішення у Мінекономіки.

Там також повідомляють, що крім звільнення від сплати податку на прибуток, уряд збільшив перелік товарів, які літакобудівельні компанії можуть ввозити до України без сплати мита податку на додану вартість.

Раніше у найбільшому літакобудівельному підприємстві України «Антонові» повідомляли, що очікують отримати 6 мільярдів гривень від експорту літаків.

Раніше повідомлялось, що компанія Антонов продовжить співпрацю з НАТО за програмами стратегічних авіаперевезень.

Також у липні 2018 року стало відомо, що концерн Антонов закуповуватиме деталі для літаків у Boeing.

Поділитись: