Кабмін звільнив голову Державної служби морського та річкового транспорту та двох його заступників. Нового очільника відомства оберуть на конкурсі.

Про це повідомили в прес-службі уряду.

Так, Дмитра Петренка звільнили з посади голови Морської адміністрації, а Дмитра Барінова та Дмитра Балибердіна — з посад першого заступника та заступника відповідно.

Також уряд оголосив конкурс на зайняття посади голови Морської адміністрації.

Міністр інфраструктури В’ячеслав Криклій розповів, що керівництво відомства звільнили на підставі його подання.

«На посаду голови Морської адміністрації буде оголошено конкурс. Реформа морської галузі відбудеться, не за 50 днів, але точно швидше ніж за три роки», — написав він у Facebook.

Зазначимо, що на цьому ж засіданні Кабмін призначив Миколу Божка на посаду першого заступника глави Морської адміністрації. До цього він працював першим заступником голови Державного агентства інфраструктурних проектів.

Раніше в Мінінфраструктури заявили, що реформа залізничного та річкового транспорту забезпечить додаткові 3% до зростання ВВП. Також в уряді пропонують відмовитися від річкового збору, щоб стимулювати перевезення товарів на баржах.

Також повідомлялось, що на початку червня в Україні запрацювали держпідприємство Моррічсервіс та перший центр обслуговування для моряків.

Поділитись: