УКРАЇНА

Усе, чого торкається Росія, перетворюється на руїни — Порошенко

16 лютого, 2018 20:13
УКРАЇНА/Усе, чого торкається Росія, перетворюється на руїни — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Росія усе, до чого торкається, перетворює на занепад та руїни. Йдеться про анексований Крим, окупований Донбас, Південну Осетію, Абхазію, та самопроголошене Приднестров’я.

Росія усе, до чого торкається, перетворює на занепад та руїни. Йдеться про анексований Крим, окупований Донбас, невизнану Південну Осетію, Абхазію, та самопроголошене Приднестров’я.

Про це під час виступу в Мюнхені заявив президент України Петро Порошенко.

«Росія не прийшла в Крим, щоб захищати права та свободи людей. Вони порушуються всюди, де присутня Росія», — наголосив Порошенко.

При цьому він сказав, що Росія не зацікавлена у приєднанні Донбасу.

«Однак не Україна є ціллю Росії. Росія має іншу мету: у задоволенні амбіцій Кремля та помсти за катастрофу 20 століття — розпад Радянського Союзу, «руского міра», побудованого на брехні та насильстві», — сказав Порошенко.

Також  Порошенко під час виступу на Мюнхенській конференцій продемонстрував прапор Євросоюзу, привезений з зони бойових дій на Донбасі, а саме — з Авдіївки. 

16 лютого у Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

В рамках конференції відбудеться зустріч в «нормандському форматі» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. 

Пов`язані новини