УКРАЇНА

Утримуваний у Донецьку журналіст Асєєв скаржиться на погіршення здоров'я — екс-депутат

21 березня, 2018 15:10
УКРАЇНА/Утримуваний у Донецьку журналіст Асєєв скаржиться на погіршення здоров'я — екс-депутат
Зберегти
Вигляд
Стан здоров'я українського журналіста Станіслава Асєєва, який жив в Донецьку з моменту окупації, погіршився. Асєєв писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін» і зник на початку червня минулого року.

Стан здоров'я українського журналіста Станіслава Асєєва, який жив в Донецьку від часу окупації, погіршився. Асєєв писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін» і зник на початку червня минулого року.

Про це повідомив колишній народний депутат, друг журналіста Єгор Фірсов.

За його словами, бойовики категорично відмовлялись обміняти журналіста Асєєва.

«Ми намагалися спілкуватись з ким тільки можливо. Залучали як офіційні, так і неофіційні канали комунікації, зокрема церковні, журналістські й політичні. Але на той час з боку терористів навіть говорити не хотіли про можливість обміну», — написав він.

За його словами, періодично з журналістом домагається зустрічі його мати.

«Стас живий. Намагається триматися. Але скаржиться на стан здоров'я. Його й надалі мучить хронічний бронхіт, який у нього ще з дитинства. І сильний зубний біль», — наголосив Фірсов.

Він зазначив, що Асєєв перебуває на території колишнього донецького заводу, відомого як «Ізоляція».

Екс-депутат пояснив, що так званий «суд» по справі Асєєва постійно переноситься. «Розгляд справи і винесення вироку планувалося ще у 2017 році, але процес триває донині», — зазначив він.

Human Rights Watch закликала бойовиків звільнити Асєєва, але до списків на обмін, який відбувся 27 грудня 2017 року, він не потрапив. 

ЧИТАЙТЕ: «Репортери без кордонів» закликали негайно звільнити донецького журналіста Асєєва

Пов`язані новини