Президент України Петро Порошенко упевнений, що миротворча місія ООН на Донбасі буде розміщена на всій його території і не буде втілена за російським сценарієм

Президент України Петро Порошенко упевнений, що миротворча місія ООН на Донбасі буде розміщена на всій його території і не буде втілена за російським сценарієм.

Про це він повідомив за результатами зустрічі з прем'єром Канади Джастіном Трюдо.

«Звичайно, це не буде російський сценарій ... миротворча місія повинна бути з мандатом ООН і розміщуватися на всій території Донбасу до кордону між Україною і Росією, щоб не дозволяти військам, зброї проходити на окуповану територію», — сказав Порошенко.

Зі свого боку Трюдо заявив, що Канада продовжуватиме тиснути на Росію, в тому числі використовуючи наявні санкції, для того, щоб російська сторона поважала суверенітет та територіальну цілісність України й повністю виконувала Мінські домовленості. 

В ефірі Громадського військовий експерт сказав, що тактика РФ спрямована на затягування переговорів із введення миротворців на Донбас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миротворча місія може розгорнутися впродовж півроку.

20 вересня Порошенко обговорив з президентом Євроради розміщення миротворців на Донбасі

5 вересня Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії миротворців на Донбасі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: