В офісі ООН з прав людини отримали докази того, що в чотирьох районах Алеппо 82 мирні жителі були розстріляні на місці. Серед них було 11 жінок і 13 дітей.

Сирійські урядові війська розстріляли більше 80 мирних мешканців у східному Алеппо, серед яких були жінки та діти.

Про це заявив прес-секретар офісу ООН з прав людини Руперт Колвілл під час прес-конференції в Женеві, передає ВВС.

«Вчора ввечері ми отримали додаткові тривожні повідомлення про те, що численні тіла загиблих цивільних просто лежать на вулицях. Їх не змогли прибрати через інтенсивне бомбардування», – сказав він.

Колвілл також сказав, що ООН отримала «надійні докази» того, що в чотирьох районах Алеппо 82 мирні жителі були розстріляні на місці. Серед них було 11 жінок і 13 дітей.

Радник ООН з гуманітарних питань Ян Еґеланд також заявляє про «звірства» вчинені у східному Алеппо сирійськими урядовими військами, які практично вже витіснили повстанців з міста.

«Сирійська і російська влада відповідальні за кожне і за всі звірства, які наразі чинять військові переможці в Алеппо», – зазначив Еґеланд.

Як раніше повідомлялось, Росія готова була надати коридор для виходу сирійських повстанців у східному Алеппо ще 9 грудня, проте, раніше позиція не була узгоджена з США.

Раніше Росія і Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про 7-денне премир'я в Алеппо.

Поділитись: