Світ

В американському сенаті не змогли продовжити санкції проти наближеного до Путіна олігарха Дерипаски

Bloomberg
Світ/В американському сенаті не змогли продовжити санкції проти наближеного до Путіна олігарха Дерипаски
Зберегти
Вигляд
Ініціативу Демократичної партії щодо відкладання рішення американського уряду про зняття санкцій з компаній російського олігарха Олега Дерипаски не підтримав сенат США. Для цього не вистачило лише трьох голосів сенаторів.

Зазначається, що за відповідне рішення проголосувало 57 сенаторів, ще 42 проголосували проти.

Таким чином, Міністерство фінансів США зможе втілити у життя свій анонсований у грудні 2018 року план щодо зняття санкцій з компаній Дерипаски, серед яких один з найбільших у світі виробників алюмінію «Русал», а також компанії En+ та «Євросібенерго».

На початку січня 2019 року низка американських конгресменів написали відкритого листа, у якому вимагали відкласти рішення про зняття санкцій з Дерипаски через неможливість його розгляду у зв’язку з «шатдауном».

19 грудня стало відомо, що Міністерство фінансів США планує зняти санкції з компаній російського олігарха Олега Дерипаски, серед яких найбільший у світі виробник алюмінію компанія «Русал».

Нагадаємо, у квітні 2018 року США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Пов`язані новини