Ялтинський журналіст Євген Гайворонський, заарештований 26 березня в анексованому Криму, вийшов на свободу з ізолятора тимчасового тримання Сімферополя.

Як повідомляє «Крим.Реалії» Гайворонський заявив, що побоюється за своє життя, тому хоче виїхати на материкову частину України.

«Вони, мабуть, щоб мене зламати, тримали в камері на трьох самого. Хоча в інших камерах місць не вистачало. Приїжджали співробітники центру «Е», МВС Криму, все керівництво прямо, погрожувало мені... Сказали: «Те, що ти вибрав собі політику називати себе громадянином України, тобі не допоможе... Ми тебе далі будемо упаковувати, ми тобі наркоманію придумаємо. І ще на 12 днів закриємо за те, що ти відмовлявся з нами проїхати і чинив опір співробітникам поліції. Твої ж родичі тут живуть»... Ось такий був пресинг всі 12 днів», — сказав журналіст.

Нагадаємо, 26 березня в анексованому Криму затримали журналіста Євгена Гайворонського.

Євген Гайворонський — колишній прибічник «русской весны», який після обшуків почав публічно обстоювати проукраїнською позицією. За це раніше севастопольський інформаційний сайт «Примітки», яке називають опозиційним за критику місцевої влади, припинив співпрацю з журналістом.

Гайворонський вважає, що ЗМІ припинив співпрацю з ним через його позицію щодо анексії Криму та критику Путіна й російської влади півострова.

Раніше Гайворонський працював у місцевій проросійській громадської організації «Народна єдність», активісти якої в березні 2014 роки збирали підписи за проведення «референдуму» про приєднання півострова до Росії. Після цього журналіст редагував проросійський «Євразійський журнал» та хвалив діяльність Путіна.

Поділитись: