В анексованому Росією Криму за останню добу виявили сім нових випадків зараження коронавірусом. Усі в людей, які повернулися із закордонних поїздок. Загальна кількість інфікованих тепер 14.

Про це повідомив так званий «глава» півострова Сергій Аксьонов на брифінгу 27 березня, передає російське агентство ТАСС.

За його словами, усі нові інфіковані — мешканці Криму, які повернулися з Об’єднаних Арабських Еміратів.

«З них шестеро — члени двох різних сімей, які здійснювали подорож на одному і тому ж круїзному лайнері «Беліссімо» в ОАЕ. Одна людина також відвідувала ОАЕ, здійснювала туристичну подорож на круїзному лайнері, що прямував за іншим маршрутом», — зазначив Аксьонов.

Він стверджує, що діагноз підтверджений результатами лабораторних досліджень. Стан усіх хворих задовільний, перебіг захворювання безсимптомний, додав Аксьонов.

Він також заявив, що вже визначене коло контактних осіб. Близьких контактних госпіталізували в інфекційні відділення, віддалені перебувають під медичним наглядом на самоізоляції за місцем проживання на ізоляції.

Нагадаємо, про сім перших випадків інфікування COVID-19 у Криму стало відомо 24 березня. Перший випадок інфікування коронавірусом виявили у жителя Євпаторії, який приїхав з Франції, 21 березня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: