Перший поїзд поїде побудованим Росією Керченським мостом 8 грудня 2019 року. Про це заявив так званий начальник дирекції з обслуговування пасажирів «Кримської залізниці» Володимир Резніченко.

«Дата визначена, і немає ніяких сумнівів, що 8 грудня перший поїзд приїде в Крим», — сказав Резніченко.

За його словами, квитки почнуть продавати за 90 днів. Продавати їх будуть на вокзалах та станціях районного значення, а також в анексованій Ялті та місті Судак — загалом 22 пункти продажу.

Через Керченський міст ходитимуть поїзди 11-ма маршрутами, зокрема з Москви, Санкт-Петербурга, Мурманська, Брянська та інших російських міст.

Наприкінці листопала 2018 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) повідомили, що побудований Росією так званий Керченський міст в анексованому Криму зміщується.

Раніше повідомлялось, що в анексованому Криму плавучий кран, який через негоду зірвало з якоря, врізався в опору Керченського мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму у 2014 році після анексії півострова, з’єднав анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи

Поділитись: