«Прокурор» запросив для фігурантів так званої «справи 26 лютого» покарання у вигляді умовного терміну позбавлення волі з випробувальним терміном на три роки.

«Прокурор» запросив для фігурантів так званої «справи 26 лютого» покарання у вигляді умовного терміну позбавлення волі з випробувальним терміном на три роки.

Такі вимоги обвинувачення були оголошені сьогодні під час засідання «Центрального районного суду» Сімферополя, повідомили адвокати Едем Семедляєв та Айдер Азаматов.

Для Алі Асанова та Мустафи Дегерменджи «прокурор» просить покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з умовним терміном на 3 роки.

Для Ескендера Кантемирова, Арсена Юнусова і Ескендера Емірваліева — покарання у вигляді 3,5 роки позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на 3 роки.

Наступне засідання у «справі 26 лютого» призначено на 4 травня.

У березні суд в анексованому Криму залишив під домашнім арештом двох фігурантів справи «26 лютого».

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року в Сімферополі відбувся багатотисячний мітинг кримських татар та проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України.

На противагу цьому мітингу поплічник російських окупантів Сергій Аксьонов організував мітинг «Русского единства».

Того дня внаслідок сутичок двоє людей загинули та декілька десятків дістали поранення і зазнали травм.

Після анексії Криму, слідчий комітет Росії порушив за цим фактом кримінальну справу (так звана «справа 26 лютого») і влаштував політичне судилище над Ахтемом Чийгозом, Мустафою Дегерменджі, Алі Асановим та іншими кримськотатарськими активістами.

27 жовтня минулого року Ахтем Чийгоз повернувся в Україну після того, як його видали турецькій стороні.

ДИВІТЬСЯ: «Ми вдома» — кримські політв'язні Умеров і Чийгоз повернулись до України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: