В анексованому Криму під час будівництва залізничної частини так званого «Керченського мосту», який Росія будує незаконно, одна з конструкцій впала у воду під час монтажу.

В анексованому Криму під час будівництва залізничної частини так званого «Керченського мосту», який Росія будує незаконно, одна з конструкцій впала у воду під час монтажу.

Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на підприємство «Крымский мост».

«Інцидент стався на мілководді, на ділянці між Тузлинської косою і островом Тузла», — пише видання.

У момент, коли будівельники за допомогою домкратних систем опускали на опори моста одну із залізничних секцій, вона нахилилась і впала у воду.

Відео: ​Kerch.FM

Зазначається, що «опори мосту не були пошкоджені, тому несуча здатність будівлі не порушена».

Ніхто з будівельників під час інциденту не постраждав.

«Вважається, що це сталося в результаті технічної несправності однієї з домкратних систем», — пояснили в інфоцентрі підприємства.

Залізничну секцію планують витягти за допомогою кранів. На ліквідацію наслідків і установку нового фрагмента мосту буде потрібно 35-40 діб, зазначає РБК.

Нагадаємо, у вересні через шторм плавучий кран пошкодив Керченський міст в анексованому Криму. Повідомлялось, що стрілою плавучого крана була пошкоджена одна щогла освітлення, погнуті кілька метрів бар'єрного огородження моста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму у 2014 році після анексії півострова, з’єднав анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Поділитись: