Мустафаєв відбув під арештом 12 діб. Зустріти його прийшли близько 20 кримських татар.

В анексованому Сімферополі з ізолятора тимчасового тримання на свободу вийшов активіст громадської організації «Кримська солідарність» Марлен Мустафаєв.

Про це у Facebook повідомляє  «Кримська солідарність».

Мустафаєв відбув під арештом 12 діб. Зустріти його прийшли близько 20 кримських татар.

Як додає «Крим.Реалії», активіст повідомив, що почувається добре. Зазначив, що так і не зрозумів, за який саме допис у соцмережі його звинуватили та відправили під адміністративний арешт. Мустафаєв закликав співвітчизників не боятися переслідувань з боку окупаційної влади та силовиків.

«Такий тиск на стрімерів, людей, які займаються інформуванням, буде відбуватися і надалі. Але нехай хлопці не бояться, роблять свою роботу та пам’ятають про відповідальність перед народом», — сказав Мустафаєв.

Активість Різа Ізетов сказав, що Мустафаєв — «абсолютний рекордсмен з відбування адміністративного арешту за репости».

4 вересня в будинку Марлена Мустафаєва провели обшуки. Після обшуків Мустафаєва затримали і доставили в так зване «управління» МВС в анексованому Криму. Того ж дня Київський районний суд Сімферополя арештував його на 12 діб. За версією силовиків, кримськотатарський активіст у серпні 2014 року публікував у Facebook дописи з символікою організації «Хізб ут-Тахрір», яку в анексованому Криму визнали незаконною.

У лютому 2017 року підконтрольний окупуційній владі Київський «суд» Сімферополя виніс вирок про арешт затриманого російськими силовиками мусульманина Марлена Мустафаєва за публікацію у соціальній мережі «Вконтакте» у 2014 році. 

Тоді  Мустафаєву присудили 11 днів адміністративного арешту за пост липня 2014 року у ВК із зображенням символіки Хізб ут-Тахрір, забороненої у Росії. Активіст вийшов з-під арешту 4 березня.

Нагадаємо, вперше Мустафаєва затримали вранці 21 лютого 2017 року. Пізніше в його будинку почалися обшуки. Люди, які прийшли підтримати родину Мустафаєва та зняти на відео дії силовиків, також були затримані. Десятьох осіб разом з Мустафаєвим доставили в Київський районний суд окупованого Сімферополя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Покинути Крим — все одно що покинути хвору матір», — спецрепортаж до третьої річниці окупації

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile