Життя

В анексованому Криму вимагають 5 років позбавлення волі для українського активіста Балуха

15 січня, 2018 11:22
Життя/В анексованому Криму вимагають 5 років позбавлення волі для українського активіста Балуха
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму так звана прокуратура вимагає для українця Володимир Балуха покарання у вигляді 5 років і 1 місяця позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штраф у розмірі 20 тисяч рублів.

В анексованому Криму так звана прокуратура вимагає для українця Володимир Балуха покарання у вигляді 5 років і 1 місяця позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штраф 20 тисяч рублів.

Про це повідомила «Кримська правозахисна група».

«У «Роздольненському районному суді» в ході дебатів у справі, в якій Володимира Балуха звинувачують у зберіганні боєприпасів, прокурор Дмитро Корольов запросив для нього покарання у вигляді 5 років і 1 місяця позбавлення волі з відбуванням у колонії-поселенні, а також штраф 20 тисяч рублів», — ідеться в повідомленні.

Крім того, прокурор просить змінити для українського активіста запобіжний захід з домашнього арешту на утримання під вартою. Прокурор проігнорував усі докази захисту і вважає, що вина Володимира Балуха доведена, незважаючи на те, що не розглянули жодного доказу, який свідчив би про факт придбання патронів.

«Найпростіший доказ того, що це мене ніяк не стосується — обшук проводився за двома адресами. Однак, у тому будинку, де я мешкаю разом з матір'ю, жодне горищне приміщення не обшукали. Хоча їх там чотири. А в будинку моєї цивільної дружини обшук закінчився, щойно вони знайшли щось на горищі. Подальшого обстеження інших приміщень не проводилося. Отже, прийшли за тим, що раніше підкинули», — сказав Балух.

Раніше в Криму суд відмовив активісту Балуху в медобстежені.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ДИВІТЬСЯ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Пов`язані новини