УКРАЇНА

В АП відмовились назвати прізвища 13 російських дипломатів, яких видворили з України

5 квітня, 2018 14:00
УКРАЇНА/В АП відмовились назвати прізвища 13 російських дипломатів, яких видворили з України
Зберегти
Вигляд
В Адміністрації президента відмовились назвати прізвища 13 російських дипломатів, яких видворили з України через можливу причетність Росії до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Адміністрації президента України відмовились назвати прізвища 13 російських дипломатів, яких видворили з України через можливу причетність Росії до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

У відповідь на запит Громадського, в Адміністрації послалися на закон про захист персональних даних і зазначили, що «не вбачається можливим надати перелік прізвищ та посад дипломатів, які підлягають видворенню». 

26 березня США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. На знак підтримки кроків ЄС та США, Україна видворила 13 російських дипломатів. Росія відповіла висилкою 13 українських дипломатів.

Також Україна заборонила в’їзд 60 видвореним зі США дипломатам. А 27 березня СБУ закрила в’їзд 23 громадянам Росії, причетним до розвідувальних служб РФ, яких видворили з Великої Британії через отруєння Сергія Скрипаля та його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

У Росії на дипломатичній службі залишаються 37 українських дипломатів, повідомили в МЗС. 

Пов`язані новини