З 16 січня в українській лоукост-авіакомпанії SkyUp Airlines запрацюють нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу. У компанії звертають увагу на зміні умов надання послуг і різниці у їх вартості при оформленні на сайті та при реєстрації в аеропорту.

Про це йдеться на сайті компанії.

Зокрема, тарифи Standard і Flex передбачатимуть перевезення пасажиром однієї одиниці багажу вагою до 23 кг і сумою трьох вимірів не більше 158 см (до цього обмежень за сумою вимірів не було). 

Крім того, норма багажу для дитини до 2 років становить 10 кг і 115 см у сумі вимірів тільки для цих двох тарифів (раніше вона застосовувалася незалежно від тарифу).

Також зміняться норми перевезення ручної поклажі. Її вага повинна становити до 7 кг, параметри — 55х40х20 см. Загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинна перевищувати 3 кг і параметри 35х20х10 см.

Також до ручної поклажі додали норму, що вага харчування для дитини не має перевищувати 5 кг і параметри 40х30х20 см.

Щодо спортивного спорядження, раніше воно лише мало обмеження у 300 см. Відтепер його перевозитимуть безкоштовно, якщо сумарна вага спорядження й одиниці зареєстрованого багажу не перевищує 23 кг.

У компанії також збільшили максимально можливу вагу перевезення в пасажирському салоні котів або собак (з усіма засобами перевезення) з 7 до 8 кг.

Вартість послуг, які надає авіакомпанія під час бронювання на сайті й при реєстрації в аеропорту буде різною. Єдина послуга, яку не можна оформити в аеропорту, — додаткова одиниця зареєстрованого багажу, до 32 кг. На сайті її вартість складе EUR40.

Вартість перевезення тварини в салоні буде становити EUR40 при покупці на сайті авіакомпанії й EUR50 при купівлі в аеропорту. Вартість перевезення у багажному відділенні — EUR80 при купівлі на сайті й EUR100 — в аеропорту.

Нагадаємо, український авіаперевізник SkyUp почав літати з квітня 2018

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

25 вересня Київський апеляційний суд скасував рішення Баришівського суду про заборону на польоти SkyUp.

Поділитись: