В Австрії та Хорватії зафіксували перші випадки зараження коронавірусом Covid-19 — Австрії позитивний результат тесту на коронавірус виявився у двох людей.

Про це повідомляє видання Kurier.

Згідно з інформацією, наразі хворі перебувають в одній з лікарень міста Інсбрук з підвищеною температурою.

Повідомляється, що обом по 24 роки. Вони нещодавно повернулися з італійського регіону Ломбардія, де спостерігається найбільший в Італії спалах коронавірусу.

Крім того, «Радіо Свобода» повідомляє, що у Хорватії коронавірусом заразився молодий чоловік, який з 19 до 21 лютого перебував у Мілані.

За словами премʼєр-міністра країни Андрея Пленковича, пацієнт госпіталізований у Загребі, він наразі почувається добре.

Своєю чергою, міністр охорони здоровʼя Хорватії Вілі Берош повідомив, що в місті Рієка госпіталізували 9 працівників, котрі нещодавно повернулися з Італії. Водночас міністр запевнив, що причин для паніки немає, а відповідні органи «вживають усіх необхідних заходів для захисту населення».

За останніми даними, загальна кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 79 360. Більшість випадків інфікування, 77 150, зафіксували на материковому Китаї. Також відомо, що майже 25 тисяч людей одужали після інфікування коронавірусом, 2,6 тисячі — померли.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: