Життя

У Британії до ЛГБТ-прайдів випустили цукерки Skittles без кольору

14 червня, 2017 11:03
Життя/У Британії до ЛГБТ-прайдів випустили цукерки Skittles без кольору
Зберегти
Вигляд
У магазинах поруч з білими драже висить оголошення: «Під час гей-прайду тільки одна веселка має значення. На підтримку ЛГБТ ми відмовилися від своєї».

Корпорація Mars випустила у Британії обмежену партію безбарвних драже Skittles на честь місяця підтримки ЛГБТ-спільноти.

Зазвичай різнокольорові цукерки стали білими. Також знебарвлена ​​і упаковка, пише The Daily Dot. 

У магазинах поруч з білими драже висить оголошення: «Під час гей-прайду тільки одна веселка має значення. На підтримку ЛГБТ ми відмовилися від своєї».

 

A post shared by Anthony (@aanthonyym85) on

З кожної проданої упаковки два пенні буде пожертвувано на ініціативи на підтримку ЛГБТ.

LGBT Pride Month — місяць підтримки ЛГБТ-спільноти, який відзначається щороку в червні в деяких західних країнах.

Нагадаємо, 13 червня в Києві відбулася церемонія відкриття «Київпрайду» на підтримку ЛГБТ. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Агресія не зникла, але ми сподіваємося на діалог» — організаторка ЛГБТ-фестивалю про цьогорічний «Марш рівності».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти