Мешканці індійського села Бавамохатра у центральному штаті Чхаттісґарх у вівторок, 8 січня, з почестями поховали 130-річного крокодила на прізвисько Гангарам. Крокодил уособлював божество для місцевих жителів, які стверджують, що він ніколи не нападав на людей.

Крокодила завдовжки понад 3 метри поховали біля ставка, у якому він жив, з відповідними обрядами. На церемонію поховання зібрались близько 500 мешканців села, тварину доставили до могили на тракторі, який прикрасили квітами та гірляндами.

За даними місцевого природоохоронного департаменту, крокодилу було 130 років.

Співробітник департаменту повідомив Hindustan Times, що розтин, який провели в присутності селян, встановив, що крокодил помер від природних причин.

За словами місцевих жителів, Гангарам був доброзичливим і ніколи не нападав на людей. «Навіть діти у селі могли плавати навколо нього, і Гангарам ніколи нікому не шкодив і не нападав. Гангарам — це не крокодил, а вища і божественна істота для нас, йому поклонялися усім селом», — розповів місцевий житель Басаван.

За його словами, крокодил їв рис і дал, які йому давали жителі села і діти.

«Гангарам був дуже розумним. Якщо він бачив, як хтось плавав поруч з ним, він відпливав на іншу сторону ставка», — розповів житель сусіднього села Вір Сінг Дас.

У природоохоронному департаменті розповіли, що оскільки селяни були «сентиментально прив'язані до крокодила», його тіло вирішили передати їм.

«Вони хочуть побудувати статую біля ставка, щоб пам'ятати Гангарама», — зазначив природоохоронець.

Раніше ми писали про те, як в Індії вполювали тигрицю, яка вбила 13 людей: її ловили за допомогою парфумів.

У минулому році в Індонезії натовп селян вбив майже 300 крокодилів через помсту.

Поділитись: