На західному узбережжі індонезійського острову Ява використали дрони та службових собак для пошуку тих, хто вберігся та вижив після цунамі.

Рятувальники попереджують, що після пошуків відома кількість загиблих зросте.

Вони вже використали важку техніку, собак, спеціальні камери для того, аби знайти та викопати з бруду та завалин тіла загиблих уздовж 100-кілометрової частини західного узбережжя острову Ява.

За словами влади, пошуки розширять ще на південь.

«Є ще декілька місць, які ми раніше не обстежували», — зазначив представник агентства з пошуку та порятунку Юсуф Латіф.

Він додав, що тепер обстежують більш віддалені райони — «і насправді там багато жертв».

Автомобіль застряг серед сміття після того, як цунамі накрило Зондську протоку, в Танджунг Лесунг, Бантен, Індонезія, 25 грудня 2018 року. Цунамі вразило прибережні райони Зондської протоки 22 грудня
Фото:

  EPA-EFE / ADI WEDA

За останніми даними, кількість загиблих унаслідок цунамі в Індонезії зросла до 429.

24 грудня повідомлялося, що в Індонезії загинули щонайменше 373 людини. Крім того стало відомо, що причиною цунамі в Індонезії стало виверження вулкану Кракатау.

За попередньою інформацією консульської служби Міністерства закордонних справ українці не постраждали внаслідок цунамі в Індонезії. Департамент консульської служби МЗС порадив українцям утриматися від поїздок до узбереж індонезійських провінцій Лампунг та Бантен, включно з популярними туристичними об’єктами вздовж берегової лінії міста Аньєр, через цунамі.

Востаннє потужне цунамі в Індонезії було у вересні — 28 вересня землетрус спричинив цунамі, яке обрушилося на індонезійський острів Сулавесі. Загинули понад 2 тисяч людей, 80 тисяч залишилися без даху над головою, близько 70 тисяч будинків повністю зруйновано. Сума збитків за оцінкою Національного агентства із запобігання стихійних лих Індонезії — щонайменше 911 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Індонезійська стихія: як землетруси й цунамі нищать найбільшу острівну державу світу.

Поділитись: