Поліція Іспанії повідомляє, що виявила і перехопила майже 9 тонн кокаїну, замаскованих у вантажі бананів з Колумбії. Це рекордна партія для Європи, знайдена в транспортному контейнері.

Поліція Іспанії повідомляє, що виявила і перехопила майже 9 тонн кокаїну, замаскованих у вантажі бананів з Колумбії. Це рекордна партія для Європи, знайдена в транспортному контейнері.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства внутрішніх справ Іспанії.

Операцію з перехоплення партії наркотиків провела поліція Іспанії у співпраці з Податковим агентством.

У цілому правоохоронці вилучили 8,74 тонни кокаїну, захованого у контейнері з бананами, який був доставлений в Іспанію колумбійською компанією.

Зазначається, що вантажівка перед відправленням завантажувалось у порту Турбо. Машина дійшла до Іспанії на борту вантажного судна, яке 21 квітня зайшло в іспанської порт Альхесірас.

Глава МВС Іспанії Хуан Ігнасіо Зойдо оприлюднив у Twitter фото операції з перехоплення наркотиків і привітав правоохоронців.

В рамках спецоперації правоохоронці затримали шестеро чоловіків, зокрема, двох у Ліоні (Франція), одного в Альхесірасі і трьох у Малазі (Іспанія).

У всіх містах були проведені масштабні обшуки, до справи виявились причетними ще дві автівки і одна вантажівка.

«Затримання цієї партії кокаїну є наймасштабнішою операцію, проведеною поліцією Іспанії, а партія кокаїну, замаскована у контейнері, рекордна у Європі перехоплена партія наркотиків і найбільша в історії торгівлі наркотиками в нашій країні», — наголосила поліція.

Нагадаємо, 22 лютого в Аргентині правоохоронці виявили на території російського посольства у Буенос-Айресі 12 валіз з кокаїном. У валізах було 360 пакетів загальною вагою в 389 кг. Вартість партії оцінили в €50 млн.

Про знайдені наркотики стало відомо ще у грудні 2016 року. Зазначається, що тоді про партію правоохоронцям повідомив російський посол Віктор Коронеллі. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Російське МЗС повідомило, що контрабандою займалися «технічні працівники посольства», в яких не було дипломатичного статусу.

Згодом стало відомо, що до контрабанди наркотиків в Аргентині може бути причетний росіянин, якого в аргентинських ЗМІ називають «містер К». Повідомлялось, що він народився 1968 року і наразі він проживає в Берліні. У березні в Німеччині затримали підозрюваного у контрабанді кокаїну через посольство РФ у Аргентині.

Улітку минулого року повідомлялось, що у Канаді затримали рекордну партію наркотиків з Аргентини вартістю $200 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кокаїнова справа»: про контрабанду наркотиків з Аргентини в Росію

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile