У різних містах Італії під час голосування за кандидатів у новий парламент на виборчих дільницях утворилися великі черги.

У різних містах Італії під час голосування за кандидатів у новий парламент на виборчих дільницях утворилися великі черги.

Про це повідомляє видання Express.

Так, у Римі, Мілані, Турині, долині Аоста та Тоскані на дільницях були довгі затримки через нове виборче законодавство.

Окрім того виборців просять чекати, адже цього року на парламентських виборах запровадили жорсткіші заходи безпеки, які застосовують до та після фактичного голосування. Зокрема, бюлетені для голосування тепер позначені спеціальними наліпками для ідентифікації — нововведення проти шахрайства та підроблення голосів на виборах. Цей унікальний код на кожному бюлетені двічі перевіряють спостерігачі, що також забирає час.

У південних містах країни — Палермо та Сицилії — виборчий процес уповільнився, адже громадян після голосування попросили повернутися знову та переголосувати. Така ситуація виникла, адже людям видали неправильні бюлетені.

За різними підрахунками, понад 200 тисяч бюлетенів у країні треба було перевидати та знову доставити на виборчі дільниці.

Мер міста Леолука Орландо вибачився перед виборцями за незручності, зазначивши, що «це нове виборче законодавство спричинило серйозні проблеми і в інших частинах Італії», передає DW.

3 березня в Італії стартували вибори до парламенту. Виборчі дільниці відкрилися о 7:00 ранку і працюватимуть до 23:00 за місцевим часом.

За даними останнього соціологічного дослідження, перемогу на виборах може здобути коаліція партій на чолі з колишнім прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі. Партії політика «Вперед, Італіє» (Forza Italia) та її союзникам — правопопулістській «Лізі Півночі» та націоналістичній «Брати Італії» прогнозують від 35 до 37% голосів.

Сам Берлусконі не має права обіймати державні посади через судимість. Якщо його блок переможе, він обіцяє висунути кандидатом на посаду прем'єр-міністра чинного голову Європейського парламенту Антоніо Таяні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖІталія проти ЄС: чого очікувати від виборів у країні

Поділитись: