Світ

В Італії одностатева пара вперше офіційно зареєструвала дітей

24 квітня, 2018 19:07
Світ/В Італії одностатева пара вперше офіційно зареєструвала дітей
Зберегти
Вигляд
В італійському місті Турин три одностатеві пари законно зареєстрували своїх дітей на обох батьків. Це перший подібний випадок в Італії.

В італійському місті Турин три одностатеві пари офіційно зареєстрували своїх дітей на обох батьків. Це перший подібний випадок в Італії.

Про це у Facebook повідомила мати одного з немовлят К'яра Фольєтта.

Раніше влада Турина відмовилась зареєструвати новонародженого сина Фольєтти та її партнерки.

Однак, як повідомила Фольєтта, вже 23 квітня міський голова Турина К'яра Аппендіно підписала документи про реєстрацію сина Фольєтти та дітей ще двох одностатевих пар.

«Сьогодні ми не просто підписали акт.  Не просто ім'я на аркуші. Була написана важлива сторінка нашої історії. Тепер Нікколо офіційно зареєстрований і є нашим з Мікаелою сином і сином італійської держави», — повідомила Фольєтта.

Вона також наголосила, що цією подією вона з партнеркою «відкрила важливий шлях для всіх пар, які перебувають у схожій ситуації».

Очільниця Турина, коментуючи це, повідомила у Twitter, що реєстрація дітей стала «сильним жестом у правовому вакуумі».

Як пише BBC, Фольєтта здійснила штучне запліднення у Данії, внаслідок якого народився хлопчик Нікколо П’єтро. Сперма від невідомого донора була надана клінікою. Раніше жінці повідомили, що для реєстрації дитини вона повинна вказати про союз із чоловіком, тому що форми про проведення штучного запліднення просто немає.

Раніше повідомлялось, що у Чехії понад 75% населення підтримують легалізацію одностатевих шлюбів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Райдужні» перспективи: ситуація з правами ЛГБТ у світі

Пов`язані новини