Поліція Італії розшукує грабіжників, які викрали 2,3 мільйони євро (2,6 млн доларів), загнавши у пастку фургон інкасаторів на трасі і розрізавши його за допомогою екскаваторів.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, банда з чотирьох чоловіків заблокувала фургон двома вантажівками на 96-й автомагістралі неподалік містечка Барі на півдні Італії вранці 2 січня. Охоронців та інкасаторів, які перебували в авто, залякли пострілами вгору.

Потім грабіжники використали два механічних екскаватора як «консервні ножі», щоб відкрити задню частину фургону і дістати мішки з готівкою.

Троє охоронців у фургоні не постраждали, однак, як пишуть журналісти, вони були «шоковані».

Обидві вантажівки після пограбування підпалили, екскаватори залишили на місці події.

Грабіжники у масках, озброєні автоматами, втекли на двох машинах, правоохорнці були змушені перекривати шосе на кілька годин після пограбування.

Інкасаторська машина везла гроші для виплати пенсій в сусідньому містечку Матера.

За даними італійської газети Corriere della Sera, грабіжники в тому ж регіоні Італії, Апулії, у минулому році двічі намагалися погрубвати інкасаторський фургон за допомогою екскаваторів, але їм не вдалось.

Нагадаємо, минулого року у Швейцарії банда грабіжників напала на інкасаторську машину: в результаті нападу вдалося викрасти понад 20 млн євро.

Поділитись: