В італійському місті Градо на 280 євро оштрафували літню жінку через те, що вона 11 разів за день ходила в магазин.

Про це повідомляє Ill Gazzettino.

Місцеві поліцейські помітили, що італійка час від часу виходила за невеликими покупками їжі. Спочатку поліцейські провели з жінкою бесіду і попросили залишитись вдома.

Коли вони зустріли її в 11 раз — їй виписали штраф на 280 євро. Вона має сплатити його протягом 30 днів, інакше — штраф зросте до 400 євро.

Як пише видання La Stampa, під час першого виходу в магазин жінка купила два сендвічі, але невідомо, що вона купувала в інші рази.

Зазначимо, що літні люди входять до групи ризику зараження коронавірусом. По всьому світу їх просять не виходити з дому, а рідних закликають дбати про старших і замість них, зокрема, ходити в магазини.

Згідно з посиленням карантину, в Україні люди старші за 60 років мають бути на самоізоляції та утримуватися від контакту з іншими. Тим літнім людям, за якими ніхто не може подбати, можна відвідувати магазини, які не далі за 2 кілометри від місця самоізоляції. Ці люди мають дотримуватися масочного режиму.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, станом на ранок 7 квітня в Україні зафіксували 1462 випадки інфікування коронавірусом, з них 45 людей померли, а 28 — вже одужали.

Станом на ранок 7 квітня у світі зареєстрували вже 1 347 235 випадків інфікування коронавірусом. З них 286 234 одужали, а 74 767 померли.

Поділитись: