Шестеро людей загинули під час протестів у в'язниці біля міста Модена на півночі Італії. Причиною стали нові обмеження через спалах коронавірусу в країні.

Про це повідомляє Reueters.

8 березня уряд Італії заборонив особисті зустрічі ув'язнених з їхніми родичами, щоб запобігти поширенню вірусу. Ув'язненим дозволили зв'язуватися з родичами телефоном. Обмеження діятимуть до 22 березня.

Після цього сталися протести у в'язницях Неаполя, Модени, Фрозіноне і Александрії. У декількох в'язницях влаштували пожежі.

Голова департаменту управління в'язницями Франческо Басентіні заявив, що під час протестів у в'язниці в Модені загинули шестеро людей.

Як пише видання, двоє ув'язнених в Модені загинули від передозування наркотиками, а ще одного знайшли з блакитним обличчям. Причина його смерті невідома.

У в'язниці в місті Павія арештанти взяли двох охоронців у заручники. Поліції вдалося їх звільнити.

Нагадаємо, уряд Італії вирішив закрити на карантин усі 12 провінцій автономного регіону Ломбардія та ще 11 провінцій на півночі країни у зв'язку із поширенням коронавірусу.

За останніми даними, від коронавірусного захворювання Covid-2019 у світі вже одужали 62 тисячі людей. Водночас померли — 3 825 пацієнтів. Загальна кількість інфікованих зросла до 110 041. Крім материкового Китаю, найбільша кількість інфікованих у Південній Кореї — 7 382, Італії — 7 375 та Ірані — 6 566.

Поділитись: