В Італії зафіксували зменшення кількості пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Це сталося вперше від початку пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє Служба цивільного захисту Італії, пише агенція ANSA.

Наразі 3 994 пацієнтів з коронавірусом в Італії перебувають у реанімаційних відділеннях. Це на 74 менше, ніж учора.

«Ми вперше зафіксували дуже важливий факт. Кількість пацієнтів у реанімаційних відділах зменшилася на 74 особи. Це важлива новина, оскільки вона дозволяє нашим лікарням видихнути. Це сталося вперше з моменту початку роботи у надзвичайних умовах», — заявив речник Служби цивільного захисту Анджело Борреллі.

Станом на ранок 5 квітня в Італії майже 125 тисяч випадків коронавірусу. Майже 21 тисяча пацієнтів одужали, померли — 15 362.

Загалом у світі зафіксували 1 202 609 випадків інфікування коронавірусом. З них 246 640 пацієнтів одужали, а 64 732 стали летальними.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні вже зафіксували 1225 пацієнтів, інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2: протягом доби 4 березня виявили ще 126 заражених. Загалом 32 людини померли, 25 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: