В Україні вже зафіксували 1225 пацієнтів, інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2: протягом доби 4 березня виявили ще 126 заражених.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я з посиланням на дані Центру громадського здоров'я МОЗ.

Так, станом на 22:00 4 квітня в Україні 1225 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків інфікування коронавірусом. За останню добу виявили ще 126 заражених.

Усього в Україні зафіксували 32 летальні випадки — за добу померли 5 громадян. Загалом 25 людей вже одужали (плюс 2 за добу) — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в їхніх організмах.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі зафіксували 1 099 960 пацієнтів із коронавірусом, з них одужали — 228 975, а померли — 59 197 людей.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: